Edzője, és egyben jó barátja, Turóczi Csaba ekkor megfogadta, hogy amíg ő él, Tahitótfaluban emléktornát fog rendezni Puzder tiszteletére. 2020-ban is nyolc csapat részvételével zajlottak a küzdelmek a tahitótfalui sportcsarnokban. A torna nem a klasszikus lebonyolítás szerint zajlott, a csoportmeccsek után rögtön a helyosztókat rendezték. Ugyan érmeket nem osztottak a nap végén, sőt, minden csapatot egységes serleggel díjaztak, ám nem telhet el úgy sportrendezvény, hogy annak ne legyen győztese. Idén ez a narancsmezes Szentendre Öregfiúk csapatát illette meg, akik a döntőben 3-0-ra legyőzték Dunabogdányt. A képzeletbeli bronzérmes Pomáz lett, ők 3-2-re nyertek Leányfalu ellen a minidöntőben. Három játékos különdíjban részesült, a legjobb mezőnyjátékos a Szentendre csapatából Horváth Csaba lett, a legtöbb gólt - szám szerint 9-et a Leányfalut erősítő Dalkó Soma szerezte, míg a legjobb kapusnak Dunabogdány portását, Rudolf Gábort választották.